  • 135D227X9060T0
135D227X9060T0
advertisement
Manufacturer No:
135D227X9060T0
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-135D227X9060T0
Package:
Metal
Datasheet:
135D227X9060T0
Description:
220μF 10% 125°C-Max -55°C-Min 1.8Ohm Metal
Step5Bar-code shipping tag
135D227X9060T0
  • Package / Case
    Metal
  • Tolerance
    10%
  • Termination
    Axial
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    220μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    1.8Ohm
  • Diameter
    9.53mm
  • Length
    19.46mm