  • 134D477X0050T6E3
134D477X0050T6E3
advertisement
Manufacturer No:
134D477X0050T6E3
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-134D477X0050T6E3
Package:
Metal
Datasheet:
134D477X0050T6E3
Description:
470μF 20% 200°C-Max -55°C-Min 750mOhm Polar Metal
Step5Bar-code shipping tag
134D477X0050T6E3
  • Package / Case
    Metal
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    470μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    750mOhm
  • Polarity
    Polar
  • Diameter
    9.91mm
  • Length
    21.03mm