  • 1210F-3R3K-01
1210F-3R3K-01
advertisement
Manufacturer No:
1210F-3R3K-01
HK JDW NO:
3540-1210F-3R3K-01
Step5Bar-code shipping tag
1210F-3R3K-01
  • Tolerance
    10%
  • Resistance
    550mOhm
  • Inductance
    3.3 μH
  • Max DC Current
    425mA
  • Q Factor
    30
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    550mOhm