  • 12065A223JAT4A
12065A223JAT4A
advertisement
Manufacturer No:
12065A223JAT4A
HK JDW NO:
66-12065A223JAT4A
Package:
1206
Datasheet:
Description:
22nF Ceramic Capacitor 5% 1206
Step5Bar-code shipping tag
12065A223JAT4A
  • Package / Case
    1206
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    22nF
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Depth
    1.6mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    3.2mm