  • 1008HT-R47TGLC
1008HT-R47TGLC
advertisement
Manufacturer No:
1008HT-R47TGLC
HK JDW NO:
3194-1008HT-R47TGLC
Datasheet:
1008HT-R47TGLC
Step5Bar-code shipping tag
1008HT-R47TGLC
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 20 hours ago)
  • Tolerance
    2%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, Embossed Plastic, 7 Inch
  • Inductance
    470 nH
  • Test Frequency
    25MHz
  • Max DC Current
    240mA
  • Frequency - Self Resonant
    530MHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    1.65Ohm
  • Inductance-Nom (L)
    0.47 µH
  • Special Feature
    Q IS MEASURED AT: 100 MHZ
  • Height
    1.14mm
  • Length
    2.67mm
  • Width
    2.41mm