  • 1008CS-391XJLC
1008CS-391XJLC
advertisement
Manufacturer No:
1008CS-391XJLC
HK JDW NO:
3194-1008CS-391XJLC
Package:
1008
Datasheet:
1008CS-391XJLC
Description:
Quantity:
In Stock : 1024
Step5Bar-code shipping tag
1008CS-391XJLC
    Select All
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 5 hours ago)
  • Package / Case
    1008
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, Embossed Plastic, 7 Inch
  • Inductance
    390 nH
  • Test Frequency
    25MHz
  • Max DC Current
    470mA
  • Frequency - Self Resonant
    500MHz
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    45
  • Q Factor
    45
  • Case/Size Code
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    1.12Ohm
  • Inductance-Nom (L)
    0.39 µH
  • Special Feature
    Q IS MEASURED AT: 100 MHZ
  • Height
    2.03mm
  • Length
    2.92mm
  • Width
    2.79mm