  • 07MFG-473J-50
07MFG-473J-50
advertisement
Manufacturer No:
07MFG-473J-50
HK JDW NO:
3540-07MFG-473J-50
Quantity:
In Stock : 273
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
07MFG-473J-50
    Ferrite
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Lead Pitch
    3.5mm
  • Inductance
    47 mH
  • Test Frequency
    79kHz
  • Max DC Current
    13mA
  • Frequency - Self Resonant
    300kHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    52Ohm
  • Diameter
    9.6mm
  • Length
    12.5mm