  • 057GP821U050BE
057GP821U050BE
advertisement
Manufacturer No:
057GP821U050BE
HK JDW NO:
192-057GP821U050BE
Package:
Axial
Datasheet:
Description:
820μF Capacitor 75% Bulk Axial
Step5Bar-code shipping tag
057GP821U050BE
  • Package / Case
    Axial
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    75%
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    820μF
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Lead Diameter
    1.02 mm