  • 0327-074-X7W0-103AALF
0327-074-X7W0-103AALF
advertisement
Manufacturer No:
0327-074-X7W0-103AALF
HK JDW NO:
221-0327-074-X7W0-103AALF
Package:
Datasheet:
Description:
CAP FEEDTHRU 0.01UF 250V
Step5Bar-code shipping tag
0327-074-X7W0-103AALF
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Temperature Coefficient
    X7W
  • Voltage - Rated
    250V
  • Capacitance
    10000pF
  • Current
    20A