  • 0327-042-X5U0-152M
0327-042-X5U0-152M
advertisement
Manufacturer No:
0327-042-X5U0-152M
HK JDW NO:
221-0327-042-X5U0-152M
Package:
Axial, Bushing - 2 Hooked Leads
Datasheet:
Description:
CAP FEEDTHRU 1500PF 500V AXIAL
Step5Bar-code shipping tag
0327-042-X5U0-152M
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Operating Temperature
    -55°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.312Diax0.750L 7.92mmx19.05mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Voltage - Rated
    500V
  • Capacitance
    1500pF
  • Current
    20A