  • 0201DS-7N5XJLW
0201DS-7N5XJLW
advertisement
Manufacturer No:
0201DS-7N5XJLW
HK JDW NO:
3194-0201DS-7N5XJLW
Package:
0201
Datasheet:
0201DS-7N5XJLW
Step5Bar-code shipping tag
0201DS-7N5XJLW
  • Package / Case
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Packing Method
    TR, 7 Inch
  • Inductance
    7.5 nH
  • Test Frequency
    250MHz
  • Max DC Current
    300mA
  • Frequency - Self Resonant
    6.8GHz
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    36
  • Q Factor
    50
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    340mOhm
  • Inductance-Nom (L)
    0.0075 µH