  • 0039000059-12-W0
0039000059-12-W0
advertisement
Manufacturer No:
0039000059-12-W0
Manufacturer:
Molex
HK JDW NO:
514-0039000059-12-W0
Package:
Datasheet:
0039000059-12-W0
Description:
12" PRE-CRIMP A2040 WHITE
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
0039000059-12-W0
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Wire Gauge
    20 AWG
  • Wire/Cable Gauge
    20 AWG
  • Contact End
    Socket to Cable (Round)
  • Length
    12.0 304.8mm